Boron Renkliler İçin Deterjan 4 Kg

Boron Renkliler İçin Deterjan 4 Kg

Yeni ürün

100 TL ve üzeri alışverişte 19,99 a düşmektedir. Her 100 TL'lik alışverişte 1 adet indirimli alma hakkınız bulunmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

26,99 TL

95 Adet stok mevcut

Sipariş için lütfen GİRİŞ YAP veya KAYIT OL 'unuz.
(gıda ürünlerinde satışlar bölgesel olarak kısıtlanmıştır)

 
Daha Fazla Bilgi

Genel Bilgiler

Her türlü çamaşırlarınızda tercih edebileceğiniz doğal ve sağlıklı temizlik anlayışına sahip Boron matik renkliler 4 kg toz deterjanın içinde fosfat bulunmuyor. Doğal mineralli bir deterjan olduğu için içeriğinde sağlığa zararlı herhangi bir madde, kimyasal da içermiyor. Ön yıkamaya gerek duymadan da etkili bir temizlik sağlayan Boron Matik deterjanın yumuşatma özelliği de bulunduğu için çamaşır yıkarken ekstra yumuşatıcıya ihtiyaç duyulmuyor.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı 26 Yıkama
Ürün Türü Renkliler
Kullanım Türü Makine
Ürün Tipi Toz
Adet 1 Adet
Ağırlık 4 kg

1935 senesinde kurulan Eti Maden; yerli temizlik ürünü çeşitleri ile çevreye duyarlı bir tutum sergiliyor. Eti Maden, Boron markası ile doğal mineralli temizlik ürünlerini kullanıcılara sunuyor. Boron deterjan içeriği ve performansı ile bebek kıyafetlerinden endüstriyel çamaşırlara kadar pek çok ürünün temizliği için tercih ediliyor. Çamaşırlarda kalıntı bırakmadan temizlik yapan Boron, enerji tasarrufuna da imkan veriyor. Cimri market ile Boron çamaşır deterjanı içeriği, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cimri.com üzerinden Boron toz çamaşır deterjanını farklı deterjanlarla karşılaştırabilirsiniz.

Boron Matik Renkliler 4 kg Toz Çamaşır Deterjanı Özellikleri

Boron toz çamaşır deterjanı özellikleri arasında, içeriği öne çıkıyor. Boron; fosfat, petrol türevi hammadde, zararlı kimyasal ve parfüm içermiyor. Boron toz deterjanın içeriğinde; boraks, bitkisel sabun, oksijen bazlı ağartıcı ve soda yer alıyor. Boron’da yer alan bor mineralleri; lekelerin çıkmasını kolaylaştırıyor. Enzimleri stabilize edebilen Boron deterjan, aynı zamanda suyu yumuşatma etkisine de sahip. Çevre dostu olan Boron deterjanın ambalajı geri dönüştürülebilir maddeden elde ediliyor. Bor madeninden üretilen Boron, renkli çamaşırlarda kullanılabiliyor. Renkli çamaşırların renklerini koruyan Boron, solmalarına da engel oluyor. Boron matik toz deterjan, anti alerjik ve antifungal özellik sunuyor. Boron ile yıkama yapılırken yumuşatıcı kullanmaya gerek kalmıyor, deterjan formülü ile yumuşatma etkisi sağlıyor. Boron deterjan ile ön yıkama yapmadan lekesiz temizlik mümkün oluyor. Matik deterjanın kireç çözücü etkisi de bulunuyor. Bu sayede makine için ayrıca kireç çözücü bir ürün kullanılmasına gerek kalmıyor.

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@ataormanciftligi.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde ataormanciftligi.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘ataormanciftligi.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup ataormanciftligi,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Boron Renkliler İçin Deterjan 4 Kg

100 TL ve üzeri alışverişte 19,99 a düşmektedir. Her 100 TL'lik alışverişte 1 adet indirimli alma hakkınız bulunmaktadır.

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü