Bu kategoride toplam 23 ürün bulunmaktadır
 • Saklı Dağ Kiraz Sapı 30 Gr
  0 Yorum
  Kiraz saplarında bulunan potasyum ve biyoflavanoidler sayesinde doğal bir idrar söktürücüdür. Böbrek ve idrar yolunu temizleyerek, iltihap oluşumunu önler. ... Vücuttaki toksinlerin atılmasını kolaylaştırır. ... Vücuttaki atıkların giderilmesini sağladığı için selülit ve yağ oluşumunu önler, zayıflamaya yardımcı olur.
 • Saklı Dağ Kinoa Tohumu 250 Gr
  0 Yorum
  Kinoa tam proteinli besinlerden birisidir. Kilo korumaya ve aynı zamanda zayıflamaya yardım edecek kadar yüksek lif içerir. Lif oranı yüksek olmasından dolayı sindirimi kolaylaştırır. Demir bakımından zengin olduğu için anemisi olan kişilere faydalıdır.
 • Saklı Dağ Meyan Kökü 50 Gr
  0 Yorum
  Ateş düşürücü ve hücrelerdeki tahrişe bağlı ağrıları azaltıcı etkisi de vardır. İdrar söktürücü etkisi de bulunan meyan kökü, midedeki ülser, gastrit gibi mide hastalıklarına fayda sağlar. Kabızlığa karşı da iyi gelen meyan kökü, kramp çözücü olarak da kullanılabilir.
 • Saklı Dağ Keten Tohumu 250 Gr
  0 Yorum
  Yüksek lif içeriği. ... Kanser riskini önler. ... Diyabeti kontrol etmeye yardımcı olur. ... Kolesterolü düşürür. ... Cilt bakımı ... Sindirime yardımcı ... Genel sağlığı korur.
 • Saklı Dağ Chia Tohumu 250 Gr
  0 Yorum
  Cilt ve yaşlanma. ... Sindirim sağlığı ... Kalp sağlığı ... Güçlü kemikler. ... Meme ve servikal kanser ile mücadele. ... Sağlıklı bir beyin destekleyicisi.
 • Saklı Dağ Açlık Otu 50 Gr
  0 Yorum
  Açlık otu doğal bir müshil etkisi göstererek kabızlık sorununa çözüm oluyor. Açlık otu vücudun yağ yakımına yardımcı oluyor. Açlık otu verdiği tokluk hissi sayesinde gereksiz yenen öğünlerden kurtarıyor. Açlık otu ölçülü olarak tüketildiğinde sindirim ve boşaltım sistemleri üzerinde olumlu etkiler yaratıyor.
 • Saklı Dağ Defne Yaprağı 20 Gr
  0 Yorum
  Soğuk algınlığı, grip ve enfeksiyon belirtilerine karşı iyi gelir, Baş ve bel ağrılarını hafifletir, Kan şekerini dengeler, Tadı ve kokusu insanın sakinleşmesini sağlar, Göz hastalıklarına karşı iyi gelir, Gastrit ve ülser gibi mide rahatsızlıklarında mideye güç verir
 • Saklı Dağ Biberiye Çayı 50 Gr
  0 Yorum
  Sindirime yardımcı oluyor. ... Hafızayı güçlendiriyor ve konsantrasyonu artırıyor. Biberiye çayının buharını solumak baş ağrısına iyi geliyor. ... Biberiye tam bir antioksidan kaynağı olarak biliniyor. ... Güçlü antiseptik özelliği ile ağızda meydana gelen yaraları iyileştiriyor.
 • Saklı Dağ Öğütülmüş Keçiboynuzu...
  0 Yorum
  KEÇİBOYNUZU FAYDALARI NELERDİR? Kemik gelişimini destekler. ... Adet kramplarını hafifletir. ... Antioksidan içerir. ... Cildi güzelleştirir. ... Kemikleri dinç tutar. ... Akciğerleri temizler. ... Dişleri beyazlatma özelliğine sahiptir.
 • Saklı Dağ Papatya Çayı 30 Gr
  0 Yorum
  Papatya çayı, antioksidanlarla dolu bir çay türüdür. Papatya çayın en önemli sağlık yararları arasında uykuyu düzenleme, cildi koruma ve adet kramplarını yatıştırma yeteneği bulunur. Anti-enflamatuar etkisi nedeniyle, ayrıca ishal ve şişkinliği gidermeye de yardımcı olur.
 • Saklı Dağ Kuşburnu 200 Gr
  0 Yorum
  KUŞBURNUNUN FAYDALARI. Kansızlığa iyi gelir. Gözleri koruyor. Cildi güzelleştiriyor. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Kabızlığı önlüyor. Kansere karşı koruyor. Kötü kolesterolü düşürüyor.
 • Saklı Dağ Hatmi Çiçeği 30 Gr
  0 Yorum
  Kronik öksürüğü kesiyor. ... Mide rahatsızlıklarını gideriyor. Hazımsızlık, gaz sancısı gibi sindirim sistemi rahatsızlıklarını önlemede etkilidir. Doğal ağrı kesicidir.
 • Saklı Dağ Lavanta Çayı 50 Gr
  0 Yorum
   – Hazımsızlık, gaz ve şişkinliği hafifletir. – Sakinleştirici etkisiyle rahat bir uyku uyumaya yardımcı olur. – İltihabı azaltabilen ve bir dizi ciddi rahatsızlığı önleyebilen anti-enflamatuar özelliklere sahiptir.
 • Saklı Dağ Mısır Püskülü 30 Gr
  0 Yorum
  Zengin bir C vitamini deposudur. Mısır püskülü çayı yüklü miktarda C vitamini içerir. ... Kan şekerini düşürür. ... Gut hastalığını azaltır. ... Altını ıslatma problemini tedavi eder. ... Böbrek problemlerini tedavi eder. ... Sindirimi kolaylaştırır. ... Kanamayı kontrol eder. ... İyi bir idrar söktürücüdür.
 • Saklı Dağ Bamya Tohumu 200 Gr
  0 Yorum
  Mideyi korur. Karaciğeri korumaya yardımcı olur. Kolon kanserinin önlenmesinde yardımcı olur. Lif oranı yüksek bir gıda olması nedeniyle uzun süre tok tutar. Vücudun kan şekeri oranını düzenler. Hızlı kilo vermeye yardımcı olur. Antioksidan özelliği var. Sindirime yardımcı olur.
 • Saklı Dağ Atom Çayı 200 Gr
  0 Yorum
  1) Ses Tellerini Açar. 2) Bronşiti İyileştirir. 3) Enerji Verir. 4) Hazımsızlığa İyi Gelir. 5) Bademcik İltihaplarını Bitkisel Yolla Giderir. 6) Anne Sütünü Artırır.
 • Saklı Dağ Yeşil Çay 80 Gr
  0 Yorum
  Sağlığa yararlı biyoaktif bileşenler içerir. ... Bilişsel fonksiyonları geliştirir. ... Yağ yakımını hızlandırarak formun korunmasına yardımcı olur. ... Kronik hastalıklarına karşı korur. ... Kansere yakalanma riskini azaltır.
 • Saklı Dağ Kabuk Tarçın 75 Gr
  0 Yorum
  Tarçın, iyi bir antioksidan kaynağıdır. ... Antiinflamatuvar özelliklere sahiptir. ... Kalp sağlığını korur. ... Kan dolaşımını hızlandırır ve vücut dokusunun kendini yenileme kapasitesini artırır. ... Diyabete karşı savaşır. ... Bilişsel zayıflamaya karşı savaşır, beyin fonksiyonlarını korur.
 • Saklı Dağ Kış Çayı 100 Gr
  0 Yorum
  Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudunuzu hastalıklara karşı korur. ... Hafızayı güçlendirir. Yorgunluk ve halsizliğe iyi gelir, enerji verir. Burun akıntısına iyi gelir. Öksürük ve boğaz ağrısını yumuşatır. ... Strese karşı sakinleştirici ve rahatlatıcı etkiye sahiptir. Karın ve mide ağrılarına iyi gelir.
 • Saklı Dağ Limon Melisa Çayı 20 Gr
  0 Yorum
  Melisa bitkisi sinirsel kökenli çarpıntılarda, hafif depresyon, sıkıntı ve streste rahatlatıcı rol oynar. Antiseptik (mikrop kırıcı) özelliği bulunmaktadır. Vücudu kuvvetlendirerek bitkinlik ve halsizlikleri giderir. Spazm çözücüdür. Hazmı kolaylaştırır.
 • Saklı Dağ Anason Çayı 100 Gr
  0 Yorum
  Sinir sistemini yatıştırır, Adet düzensizliğine iyi gelir. ... Emziren annelerde sütü artırdığı gözlemlenmiştir. Strese iyi gelir. Migren ataklarında yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Uyku düzeni bozukluğu ve uykusuzluğa iyi gelir. Bebeklerde gazın kolay çıkmasını sağlar. Kramp oluşumunu önler.
 • Saklı Dağ Rezene Çayı 100 Gr
  0 Yorum
  Mide ve bağırsakların sağlıklı çalışmasını sağlar. Kan basıncını düzenleyerek tansiyonun dengede kalmasını sağlar. Boğaz ağrıları ve öksürüğe karşı etkilidir. ... Yatmadan önce tüketildiğinde metabolizmayı hızlandırmasıyla bilinir. ... Kas gevşetici etkisi vardır.
 • Ali Ünyazıcı Detox Çayı 60'Lı
  0 Yorum
  Belirli bir fiyat ve üzeri alışverişte indirime giren ürünlerde kampanya koşullarını sağladıktan sonra ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Ürün kasadan geçtikten sonra indirimi aktif olacaktır ve size indirimli olarak gelecektir. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için İnstagram üzerinden bizi takip etmeyi unutmayınız ''aocuncali'' Kampanyalarımız mağaza...
Bu kategoride toplam 23 ürün bulunmaktadır

Aktar 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü